Stavebno - realitná spoločnosť

O spoločnostI

                                                                

         Spoločnosť R2 SK začala svoju činnosť v roku 1997 ako nezávislá stavebno – elektromontážna firma. Od svojho začiatku si naša spoločnosť vypracovala meno veľmi úspešnej a spoľahlivej firmy zodpovednej za mnohé náročné a výborne riadené projekty. Po zvýšení svojej pôsobnosti aj na francúzskom trhu a celkovom rozmachu funguje od roku 2004 ako spoločnosť s ručením obmedzeným.

         V súčasnej dobe je štruktúra spoločnosti stabilizovaná a na domácom a francúzskom trhu sa prezentuje ako stredne veľká spoločnosť, zameraná na projekty rôznych rozmerov a to od výstavby a rekonštrukcií rodinných domov, budov, inžinierskych sietí, komunikácií a chodníkov až po výstavbu a údržbu GSM sietí s prízvukom na vysokú kvalitu poskytovaných služieb a schopnosťou v krátkych termínoch realizovať požiadavky našich klientov. Efektívna tímová práca výrazne a pozitívne ovplyvňuje našu schopnosť uskutočniť kvalitný projekt.

        Počas skoro 20 rokov našej činnosti sme pri realizácii projektov nikdy nezlyhali a tým sme si vytvorili priaznivé podmienky pre našich nových i verných klientov aj do budúcnosti.

        V súvislosti s dlhodobými skúsenosťami v oblasti realít, ktoré sú úzko späté s našou stavebnou činnosťou sme sa rozhodli v roku 2006 zamerať aj na realitnú činnosť.

        Rovnakú dôležitosť ako naším klientom prikladáme aj nášmu realizačnému tímu a našim realitným maklérom a veríme, že naša konkurenčná výhoda je výsledkom vzájomnej dôvery a rešpektu, na ktorej sa spoločne podieľame.  

  

 

                                                                                 Rastislav Fekeč

                                                                              konateľ spoločnosti

 

                                                                 

 

R2 SK (c) 2008 Všetky práva vyhradené.

Vytvorené službou Webnode